• Свеж
50Pcs чисто Стакло лак Гел Боја на Екранот Картичка Плоштадот Ноктите Боја Мостра Екранот Мини Картичка Мал Блок Помине Уметност Алатка за Нокти Салони, DIY Помине Уме?

50Pcs чисто Стакло лак Гел Боја на Екранот Картичка Плоштадот Ноктите Боја Мостра Екранот Мини Картичка Мал

DEN 191.76
Достапно е за нарачката

Стока

Материјал : направен од стакло, мазна површина, обновливи може да се користи за долго време.Големина : 16*16mm; Облик : плоштад.Се користи на боја картичка за да се прикаже различни бои, добра боја ефект, што може да се види на лак боја јасно.Woderful подарок за помине уметност љубовник, одлична за гел се прикаже на лак.Пакет се вклучени : 50pcs стакло помине гел лак боја на екранот картичка, одлична за лични домашна употреба и професионални помине салони.Материјал : glass Color : clear Shape : square Size : 16*16mm Great за гел се прикаже на лак, примерок display It е од суштинско значење помине алатки за гости да изберете боја на polish Package содржина : 50pcs стакло помине гел лак боја на екранот картичка мал блок, доволно за да се задоволат вашата секојдневна употреба.

Особините

Најдобрите понуди во категоријата