• Свеж
Томи Hodson потпишан LSU Тигри мини БРЗИНА шлем w/ 4 време сите ДИК JSA ГРБ

Томи Hodson потпишан LSU Тигри мини БРЗИНА шлем w/ 4 време сите ДИК JSA ГРБ

DEN 2040.00
Достапно е за нарачката

Стока

Ова е Riddell LSU Тигри Брзина мини шлем autographed од страна на повеќето оствари QB во LSU историја, број 13 Томи Hodson.Тој потпиша овој шлем смело со пурпурна боја пенкало, и е професионално потврдени од страна на еден од професијата водечките 3rd партија автентикација услуги - JSA (Џејмс Spence Автентикација).Објектот ќе дојде со сертификат за автентичност (ГРБОТ) од JSA што одговара на сертификат број на налепница, тие се поставени на објектот.Посетете го нивниот веб-сајт и да ја внесете вашата сертификат број за верификација на потписот!.

Особините

Најдобрите понуди во категоријата