• Свеж
SK 50 32 мм Кол I. D. Метрички Солидна КРАЈОТ Мелница Алатка Носителот А1 B27-50 32 090 32-милиметри CNC

SK 50 32 мм Кол I. D. Метрички Солидна КРАЈОТ Мелница Алатка Носителот А1 B27-50 32 090 32-милиметри CNC

DEN 1641.60
Достапно е за нарачката

Стока

ВИЕ СТЕ КУПУВАЊЕ НА PICTUREDTOOL ДРЖАЧОТ.Се ПРОДАВА ОД M & J ИНСТРУМЕНТАЛНО LLCDAYTON, OHIOPRODUCT СПЕЦИФИКАЦИИ И / ИЛИ ОЗНАЧУВАЊЕ : СОСТОЈБА : USEDTHERE Е СВИРЧЕ NOTCHSIZE / ЕТИКЕТИРАЊЕ : SK 50 32 mm ВНАТРЕ ДИЈАМЕТАР COOLANT ПРЕКУ СО СВИРЧЕ NOTCHMANUFACTURER / БРЕНД : М & J ИНСТРУМЕНТАЛНО LLCTHANK ВАС ЗА ВАШИОТ БИЗНИС!ЛОКАЦИЈА : WB7-5-7-7 & WB7-5-7-8.

Особините

Најдобрите понуди во категоријата