• Свеж
Нова Рамнотежа Унисекс-Возрасни Zante v4 Кука и Јамка Работи за Чевли

Нова Рамнотежа Унисекс-Возрасни Zante v4 Кука и Јамка Работи за Чевли

DEN 174.72
Достапно е за нарачката

Стока

100% Синтетички.Увезени.Гумен ѓон.Свежо Пена midsole.Не шие облоги.Гумени Outsole.Алтернативни затворање.Синтетички/mesh горниот.На sleekest возење на Свежо Пена продолжува да дава мазна за брзо.Конструиран и дизајниран за оние кои бараат swifter темпо, свежа пена midsole обезбедува мека тапацир со секој чекор.На hyposkin горниот создаде сит midfoot одговара додека мрежа vamp овозможува на прсти splay за ефикасност.

Особините

Најдобрите понуди во категоријата