• Свеж
Големите Дрва на 1CTX142 Т-25#14 х 2 Изградба Заостануваат Завртка Knurled месо тело Тип-17, Бронза, (100per Pack)

Големите Дрва на 1CTX142 Т-2514 х 2 Изградба Заостануваат Завртка Knurled месо тело Тип-17, Бронза, (100per

DEN 808.08
Достапно е за нарачката

Стока

Топлина третираат намали чисто и лесно.Диск : T-25; #14 х 2".Овие изградба заостануваат завртки се топлина третираат и да се стврдне.Тие се посилни и потрајни од обичните заостануваат завртки.Тие имаат длабоки сечење на конците за Брз, лесен за возење и остар notched точка за точни, Брзи стартување со помалку "одење".вграден-на круг за Миење главата со мазни рабови дава професионален финиш.

Особините

Најдобрите понуди во категоријата