• Свеж
Simayixx Четка за заби Цртан филм Шема Деца U-облик Автоматски Масажа Четка за заби Со U-тип 3 Бои Моделирање Мека Четка за заби Четка Глави Специјален Дизајн За 2-12 Години

Simayixx Четка за заби Цртан филм Шема Деца U-облик Автоматски Масажа Четка за заби Со U-тип 3 Бои Моделирање

DEN 131.04
Достапно е за нарачката

Стока

✿【Високо квалитетен материјал】Направени од храна одделение силиконски.Материјалот е безбедно, без чуден мирис, а бебето е поздраво да се користи.На силиконски четка главата е отпорна на висока температура и може да се дезинфицираат на обичните пати. ✿[Специјални U-облик дизајн] Различен од традиционалните четки за заби, ние ги користиме уникатни U-облик четка главата дизајн, кој одговара на забите подобро.На U-облик дизајн се вклопува во устата подобро. ✿[Поздрав Грижа] U-облик четка главата дизајн, 360° чистење на бебешките заби.Тоа е полесно за бебиња да ги мијат забите.Чистење на забите во сите правци да се направи усната празнина поздрав. ✿【Нека бебињата сакаат да ги измијат забите】Лесен за употреба.Стави паста за заби во устата и се тресат за чистење на забите.Четка глава може да се чистат во сите правци, што го прави лесно да се четка забите. ✿ Децата U-форма четкичка за Заби за 360° Темелно Чистење Применливи Возраст 0-12 години.Нека вашето бебе да падне во љубов со четкање заби !Симпатична и интересен изглед на четката прави децата повеќе се заинтересирани за четкање на забите.Ова им помогне на вашите деца да бидат подготвени да се четкаат забите подолго дури и да се развијат здрави четкање навики.Децата U-облик на Електрична Четка за заби 360° Темелно Чистење, Белење И Масажа на Четка за заби U-облик Shape Let вашето бебе да падне во љубов со четкање!функција : ✿【Високо квалитетен материјал】Направени од храна одделение силиконски.Материјалот е безбедно, не постои чуден мирис, а бебето е поздраво да се користи.На силиконски четка главата е resista nt на висока температура и може да се дезинфицираат на обичните пати. ✿[Специјални U-облик дизајн] Различен од традиционалните четки за заби, ние ги користиме уникатни U-облик четка главата дизајн, кој одговара на забите подобро.На U-облик дизајн се вклопува во устата подобро, што го прави полесно за бебиња да се прифати.Бебињата може да ги измијат забите додека играте. ✿[Поздрав Грижа] U-облик четка главата дизајн, 360° чистење млечни заби.Тоа е полесно за бебиња да ги мијат забите.Чистење на забите во сите правци да се направи усната празнина поздрав. ✿【Нека бебињата сакаат да ги измијат забите】Лесен за употреба.Стави паста за заби во устата и притиснете на прекинувачот за чистење на забите.Четка глава може да се чистат во сите правци, што го прави полесно да се четка забите.како да го користите : Тресат на паста за заби и пред да го користите за да се осигура дека паста за заби моделирани рамномерно.Предната и задната страна на паста за заби.Допрете го прекинувачот за да започнете вибрации на четка за заби.Само исплакнете ја четката, по употреба.Спецификација : Материјал : Силикон+PP Дезинфекција метод : измијте се со топла вода Топлинска отпорност на температура : 100℃ Применливи возраст : 0-12 години Тип и големина на : мали (2~6 години), големи (6~12 години)Пакет се Вклучени : 1 U-облик на заби.

Особините

Material:
Silicone+PP
Disinfection method:
wash with warm water
Heat resistance temperature:
100℃
Applicable age:
0-12 years old
Type and size:
small (2~6 years old), large (6~12 years old)
Package Included:
1 U-shaped toothbrush :

Најдобрите понуди во категоријата