• Свеж
Дурам Производство 1536-95 Rotabin 6 Полица 44 (10 прегради perr школка)

Дурам Производство 1536-95 Rotabin 6 Полица 44 (10 прегради perr школка)

DEN 1100.40
Достапно е за нарачката

Стока

Тип на производ : ПОЛИЦА.Пакет должина : 48.0".Пакет ширина : 45.0".Пакет висина : 84.0".Сето ова челична конструкција Rotabin има вкупно 6 полици и 60 прегради.Секоја полица ротира независно на тешки топката лежишта што го прави брзо и лесно да ги собереш делови.

Особините

Најдобрите понуди во категоријата