• Свеж
Honbay Рачно Изработени Риба Форма Природни Зелени Сандаловина Мост Нема Статични Чешел Косата Со Чешел Брада Чешел Масажа Чешел Џеб Чешел

Honbay Рачно Изработени Риба Форма Природни Зелени Сандаловина Мост Нема Статични Чешел Косата Со Чешел Брада

DEN 110.16
Достапно е за нарачката

Стока

Направени од една целина парче од природни сандаловина.Мириса фантастично, мазна површина, мост нема статични, удобно да го користите.Големина : 12.2x5.2cm/4.8x2inch, компактен и лесно пренослив.Едната страна е стандарден заби, другиот е во ред заби.Се користи за да чешел косата, за долга коса, густа коса, бран коса, кадрава коса, природна коса, кршливи косата, дури и брада!Исто така се користи за масажа на главата, да помогне да се промовира циркулацијата на крвта и ослободување на заморот.Количина : 1pcs Материјал : природни сандаловина Големина : 12.2x5.2cm/4.8x2inch рачно изработени производи, цврсти и издржливи Мазна површина, мост нема статични, удобно да го користите џеб чешел за масажа или губење на Топли совети : 1.Да се чува далеку од оган 2.Избегнувајте фрлање, виткање и висока температура 3.Не се стави во изложување на сонце подолго 4.Чувајте го во вентилирани средина 5.Нанесете мала количина маслиново масло да се одржи сандаловина чешли мазна и сјајна.

Особините

Најдобрите понуди во категоријата