• Свеж
Salutto Плетени Капа, Јака Мултифункционален Шапка Жените и Мажите Топла Капа Мода Beanies

Salutto Плетени Капа, Јака Мултифункционален Шапка Жените и Мажите Топла Капа Мода Beanies

DEN 503.76
Достапно е за нарачката

Стока

100% Памук.Големина на : Слободен големина (Погоден за глава обемот 52-60cm).Материјал : Памук и Polyster.Двете употреба : Една е јака за врат, другиот е шапка на главата.Погоден за пролет, есен, зима и двете отворен и затворен.Совет : Мерења во различни начини, ако 1-2cm грешка е нормално.

Особините

Најдобрите понуди во категоријата