• Свеж
Homyl Про Мотоцикл Magneto Flywheel Летаат Тркала Puller 27mm M27X1.0 Л Ч Надворешни Тема Демонтажа Отстранување Алатка Одговара за Хонда Нови

Homyl Про Мотоцикл Magneto Flywheel Летаат Тркала Puller 27mm M27X1.0 Л Ч Надворешни Тема Демонтажа Отстранување

DEN 407.52
Достапно е за нарачката

Стока

* Се користи за отстранување на flywheel или на роторот, ако е применливо. * Дел Број : 07933-0010000,57001-252,54629009044,09930-30113,YM-01189. * Со високи перформанси и тоа е во голема сигурност, предизвика таа е преку тестирање стандарди. * Направен од висок квалитет на високо јаглероден челик материјал, издржлив и практичен за употреба. * Топлина третираат за сила и издржливост.Издржливи топла црна оксид заврши.Опис : - Дел Број : 07933-0010000,57001-252,54629009044,09930-30113,YM-01189 - Направен од висок квалитет на високо јаглероден челик материјал, издржлив и практичен за употреба. - Топлина третираат за сила и издржливост.Издржливи топла црна оксид заврши. - Се користи за отстранување на flywheel или на роторот, ако е применливо. - Со високи перформанси и тоа е во голема сигурност, предизвика таа е преку тестирање стандарди.Спецификација : - Големина : M27x1.0 Л Ж - Завртка должина 58mm, орев 38mm - Материјал : Јаглерод Steel Package Вклучува : 1x Flywheel Puller Note : Конверзија : 1inch=2.54 см, 1cm=0.393 inch Please овозможи малку 0-1cm разликата се должи на рачно мерење.Бои може да изгледа различно во зависност од светлината и како на листата се гледа.Ви благодариме за вашето разбирање и внимание.Ви посакувам пријатен шопинг искуство!Изберете сите што ви треба во нашата продавница.Ќе имате убав купување искуство и да добиете квалитетни производи и услуги кои одговараат на политиката.

Особините

Најдобрите понуди во категоријата