• Свеж
Hukai Мешани Цртан Филм Панда Мечка Коса Клипови Barrette Смолист Мечка Бонбони Hairpin Деца Девојки

Hukai Мешани Цртан Филм Панда Мечка Коса Клипови Barrette Смолист Мечка Бонбони Hairpin Деца Девојки

DEN 155.76
Достапно е за нарачката

Стока

★【Шармантен СТИЛ】Различни стилови на косата игли.Мода, елегантна и едноставна за да се задоволат различните потреби и одговара најмногу на коса стилови за жени и девојки. ★【Не му Наштети на Вашата Коса】Овие коса клипови се на мазни површини, Без остри завршува, нежна и удобно додатоци кои се минимизира snags и намалување на судири.Таа има на главата цврсто, без повреда на вашата коса и да носи убава коса стил. ★【Широко Апликација】 Овие супер мода коса клипови може да се вклопи во повеќето стилови на косата и се користи во различни прилика во партии, свадба носи, proms, вечер, секојдневниот живот, работа, училиште, одмор итн. ★【Подароци за Жените】Моден дизајн, секојдневен колокација, погоден за различни сцени и фризури.Совршен роденден подароци, Божиќ подарок, мајката ден, Денот на Вљубените подароци и така натаму. ★【Услуга】Ако имате било какви прашања или проблем за коса клипови, ве молиме контактирајте со нас.Ние ќе ви одговори во рок од 24 часа, и да ви даде решенија, како и.Симпатична бонбони боја на косата клипови за деца.Направени од високо квалитетни пластични, тоа е безбедно, лесен за употреба и издржливи.Удобно да се носат, да не му наштети на вашето бебе е скалпот и косата.Различни бои за да се исполнат различни потреби.Погоден за сите стилови на косата.Косата клип само, други додатоци демо на сликата не е вклучен!.

Особините

Type:
Hair clip
Material:
Plastic/Resin
Type:
A,B(Optional)
Color:
Mixed
Size:
Length 5.5cm/2.1 :
More detailed,please see photo :
Quantity:
1 Set.

Најдобрите понуди во категоријата