• Свеж
DURAGADGET Мини USB во Автомобил Полнач (Црна) - Компатибилен со Yuntab SW01 Bluetooth Smartwatch

DURAGADGET Мини USB во Автомобил Полнач (Црна) - Компатибилен со Yuntab SW01 Bluetooth Smartwatch

DEN 191.76
Достапно е за нарачката

Стока

Полнење во автомобил преку запалка приклучок адаптер, Излез : DC 5 volt до 1000m A.LED Индикаторот покажува статусот на полнење на уредот.Полнење и да го користите вашиот уред во исто време.Ќе не overcharge вашиот уред (обратна коло заштита).Влез : DC 12 V~24 V ЗА АВТОМОБИЛИ било уреди прикажани се за прикажување puproses САМО.Воведување на DURAGADGET е премиум квалитет, екстра-safe во автомобил полнач за вашиот бренд нов smartwatch.Полначот има вграден-во осигурач за да се спречи каква било штета на вашиот уред би требало да има проблем со electrics на вашето возило и тоа исто така го спречува батеријата од преполнувањето.Овие кабли доаѓаат со 1.5 метар директно кабел и нема да се повлече од вашиот уред како некои поевтини полначи - овие се исто така наменски дизајниран автомобил полначи, така што исто така може да продолжите да го користите вашиот уред вист полнење тоа нема да оди во PC sync режим.Карактеристики : Полнење во автомобил преку запалка приклучок за adapter LED Индикатор го покажува статусот на полнење device Will не overcharge вашиот уред (обратна коло заштита) 100% нови, високо трајни квалитет, 2 годишна гаранција.Влез : DC 12 V~24 V ЗА АВТОМОБИЛИ И КАМИОНИ Излез : DC 5 volt до 1000m ACharge и да го користите вашиот уред во исто time Internal стакло осигурач за додаде protection CE и ROSH сертификација.

Особините

Најдобрите понуди во категоријата