• Свеж
TUANDUIRG Батерија Обраснат на лице-Чистење со Четка, Топла Облога за Масажа, Длабоко Чистење Силикон Чистење на Лицето, Машина за Перење

TUANDUIRG Батерија Обраснат на лице-Чистење со Четка, Топла Облога за Масажа, Длабоко Чистење Силикон Чистење

DEN 845.76
Достапно е за нарачката

Стока

Чистење инструмент користи интелигентна висока фреквенција на вибрации на технологија, за ефикасно да се отстрани нечистотијата. ❤ Водоотпорен дизајн, безбеден и се грижи-слободни кога туширање или бањање, чистење со четка ја прави лицето бањи лесен и удобен.Внатрешниот круг има dot-како текстура, која може брзо да се отстрани нечистотијата и нечистотија на површината на кожата на лицето, и фондацијата е мека и нежна.Многу безбедна и практична рачен електричен чистење со четка.Водоотпорен чистење со четка, силикони четка главата, пет нивоа прилагодливи, кои ви даваат целосна палета на чистење, од нежно чистење на моќен длабинско чистење.И можете да изберат правото брзина кога ќе го користите.На лесен и пренослив дизајн ви овозможува да ги со вас да го задржи вашето лице и блескава дури и во движење.И можете да изберат правото брзина кога ќе го користите.Чистење на владата има 5 брзина корекции, кои се погодни за различни потреби и да ги задоволат сите типови на кожа.На рачен чистење инструмент усвојува DC полнење интерфејс, кој може да работи за повеќе од еден месец кога целосно наполнета. ❤ На рачен чистење инструмент усвојува DC полнење интерфејс, кој може да работи за повеќе од еден месец кога целосно наполнета.❤ Водоотпорен чистење со четка, силикони четка главата, пет нивоа прилагодливи, кои ви даваат целосна палета на чистење, од нежно чистење на моќен длабинско чистење.Чистење инструмент користи интелигентна висока фреквенција на вибрации на технологија, за ефикасно да се отстрани нечистотијата.На лесен и пренослив дизајн ви овозможува да ги со вас да го задржи вашето лице и блескава дури и во движење.Направени од храна одделение меки силиконски, тоа нема да го оштети вашата кожа на лицето, а не содржи какви било штетни хемиски супстанции.Погоден за сите типови на кожа, дури и чувствителна кожа, безбедно и удобно.Водоотпорен дизајн, безбеден и се грижи-слободни кога туширање или бањање, чистење со четка ја прави лицето бањи лесен и удобен.

Особините

Најдобрите понуди во категоријата