• Свеж
Yioone Против Пролизгување Аикидо Stomp Влошки, Јасно Stomp Подлога Обезбедува Дополнителна Потпора за Аикидо, Пакување од 50

Yioone Против Пролизгување Аикидо Stomp Влошки, Јасно Stomp Подлога Обезбедува Дополнителна Потпора за Аикидо,

DEN 2018.40
Достапно е за нарачката

Стока

Против Пролизгување : аикидо stomp подлога е направен од Анти-Лизга силиконски материјал кој е долготраен и да преживее најтешките зимски услови да се обезбеди фантастичен аикидо искуство. 3m Лепило : со Користење На 3m Лепило кое е супер леплива, издржлив и не ќе падне лесно.Исто така многу лесно да се примени и кора од надвор без оставајќи никаква трага.Ве молиме бидете сигурни дека вашите аикидо површина е мазна и чиста пред да се применуваат.Подобрување на Одборот за Контрола на : високо триење, против пролизгување & водоотпорен влошки збогатете го вашето контрола над вашата одбор кога вашиот задната нога е од обврзувачки.Висок квалитет со силиконска материјал овозможува вашиот чизми за да се одржи неговата многу потребна зафат.Не би го Уништи Дизајн : Мала област на точки што не би го уништи одбор дизајн, како и други големи stompads преку покривање на тоа.Транспарентна/заоблачено подлога обезбедува вашиот одбор дизајн останува во такт.Она што ќе добиете : 50*Транспарентна аикидо stomp подлога(Големина : 12mm x 12mm x 5mm) и Пријателски Услуги на Клиентите.Против Пролизгување Аикидо Stomp Влошки Против Пролизгување : да се Обезбеди фантастична аикидо искуство. 3m Лепило : Супер леплива, издржлив и не ќе падне лесно.Подобрување на Одборот за Контрола на : Подобрување на вашиот контрола над вашата одбор кога вашиот задната нога е од обврзувачки.Не би го Уништи Дизајн : Мала област на точки што не би го уништи одбор дизајн, како и други големи stompads преку покривање на тоа.Карактеристики : Материјал : Силикон Боја : 50*Јасно Лепило : 3 M Големина : 12mm x 12mm x 5mm ЗАБЕЛЕШКА : *ве Молиме бидете сигурни дека вашите аикидо површина е мазна и чиста пред да се применуваат. *По примена, ве Молиме почекајте најмалку 24 часа пред snowbording.

Особините

Најдобрите понуди во категоријата