• Свеж
Yeahii Хрчак Керамички Фидер Сад Прекрасна Срце Облик на Храна Вода Сад Залак Отпорни Јадење Храна за Миленичиња Чаши за Мали Животни Резерви Chinchillas Гвинеја Хрчаци

Yeahii Хрчак Керамички Фидер Сад Прекрасна Срце Облик на Храна Вода Сад Залак Отпорни Јадење Храна за Миленичиња

DEN 53.76
Достапно е за нарачката

Стока

❤ Прекрасна двојно срце облик, хрчак храна фармацевт, главен храна, закуски колокација по волја, исто така, една убава соба декорација. ❤ Високо-квалитетни керамички материјал, не е лесно да се превртува.Мазна глазура значи тоа нема да се меша со храна и се јаде од страна на хрчаци. ❤ Трајни и лесни да се чистат.Светла црвена боја, вашето домашно милениче е сигурен да го сакаме тоа. ❤ Погоден за сите видови на мали животни, како Свиња Гвинеја, Chinchilla, Degu, Ferret, Еж, Шеќер Едрилица, Песок Стаорец, Gerbil, и Глувчето. ❤ Производ мерки за 8x9.5x2.15 см/3.15x3.35x0.85 инчи.Хрчак Керамички Сад Прекрасна Срце Облик Мали Животни Не Флип Преку Храна, Вода Сад Залак Отпорни Јадење Храна за Миленичиња Bowls Features : 100% сосема нов и висок quality Lovely двојно срце облик, хрчак храна фармацевт, главен храна, закуски колокација по волја, исто така, една убава соба декорација.Високо-квалитетни керамички материјал, не е лесно да се превртува.Мазна глазура значи тоа нема да се меша со храна и се јаде од страна на хрчаци.Издржлив и лесен за чистење.Светла црвена боја, вашето домашно милениче е сигурен да го сакаме тоа.Погоден за сите видови на мали животни, како Свиња Гвинеја, Chinchilla, Degu, Ferret, Еж, Шеќер Едрилица, Песок Стаорец, Gerbil, и Глувчето.Производ мерки за 8x9.5x2.15 см/3.15x3.35x0.85 инчи.Спецификација : Материјал : Ceramic Color : Црвено+White Size : Прибл.8x9.5x2.15cm/3.15x3.35x0.85in Weight : Прибл.102g Package Вклучува : 1 Парче Хранење Bowlnote : 1.Ве молиме овозможи 0-1cm грешка поради прирачник за мерење.pls бидете сигурни дека ќе не предвид пред да конкурираат.2.Поради разликата помеѓу различни монитори, сликата може да не ги одразуваат фактичката боја на објектот.Ви благодариме!.

Особините

Material:
Ceramic
Color:
Red+White
Size:
Approx.8x9.5x2.15cm/3.15x3.35x0.85in
Weight:
Approx.102g
Package Includes:
1 Piece Feeding Bowl
note:
1.Please allow 0-1cm error due to manual measurement. pls make sure you do not mind before you bid.
2.Due to the difference between different monitors, the picture may not reflect the actual color of the item. Thank you! :

Најдобрите понуди во категоријата