• Свеж
Woljay PL6-M5 Притисни за да се Поврзете Цевка Пневматски Машки Лактот Директно Фитинг - 6mm Цевка OD x М5 NPT Тема Пакет на 5

Woljay PL6-M5 Притисни за да се Поврзете Цевка Пневматски Машки Лактот Директно Фитинг - 6mm Цевка OD x М5 NPT

DEN 125.28
Достапно е за нарачката

Стока

Телото Стил : Машки L-Облик. 6mm Цевка OD x М5 NPT Тема.Течност Тип : Воздух Само.Применливи Цевка : Полиуретан и Најлон.Лесен за инсталација и лесен за употреба.Дизајниран за Полиуретан или Најлон цевки Брз и Сигурен конекции Тип : PCF4-M5, PCF4-01, PCF4-02, PCF6-M5, PCF6-01, PCF6-02, PCF6-03, PCF6-04, PCF8-01, PCF8-02, PCF8-03, PCF8-04, PCF10-01, PCF10-02, PCF10-03, PCF10-04, PCF12-01, PCF12-02, PCF12-03, PCF12-04 Тема : М5=5mm M6=6mm 01=9.5 mm=1/8" 02=12.5 mm=1/4" 03=16mm=3/8" 04=20mm= 1/2" Притисок Опсег : 0-150 PSI/ 0-9.9 kgf/cm2 (0-990k Pa) Амбиентниот/Течност Температура : 32-140°F/0-60°C.

Особините

Најдобрите понуди во категоријата