• Свеж
Џереми Shockey Autographed Мајами Урагани Schutt Мини Шлем -Beckett Сведок Бела

Џереми Shockey Autographed Мајами Урагани Schutt Мини Шлем -Beckett Сведок Бела

DEN 2040.00
Достапно е за нарачката

Стока

Ние Се Залагаме За Голема Услуга На Клиентите Со Брза Испорака.Ние Учествуваме Во Над 500 Autographs Signings Годишно.Ние Сме Мал Бизнис, Кој Започна Со Едно Лице И 19 Години.За Вашето Задоволство И Се Повторува Бизнис Е Нашата Цел.Ова е страна autograph на Џереми Shockey на Мајами Урагани о н Schutt Фудбал Мини Шлем.Овој предмет има Beckett Сведок Автентикација, кој доаѓа со нумерирани налепница и соодветен Сертификат за Автентичност.Можете да го погледнете овој објект на Beckett Автентикација веб-сајт, тоа покажува кога и каде објектот е потпишан.Тоа беше потпишан или на јавен autograph изглед или приватен декрипциски.Ова е акции слика на објектот.Иако вие може да не ја прими оваа точната ставка, ставката што сте ја добие е речиси идентична и сосема нов во одлична форма.Ние го цениме вашиот интерес за нашите објекти и ние се надеваме дека можеме да ги направиме сите трансакции професионални и задоволување.

Особините

Најдобрите понуди во категоријата