• Свеж
ISCAR МАЧКА 50 Кликнете-ОДГОВАРА Алатка Носителот CF4-S 4564984 006 CAT50 Кликнете FIT CNC Мелница

ISCAR МАЧКА 50 Кликнете-ОДГОВАРА Алатка Носителот CF4-S 4564984 006 CAT50 Кликнете FIT CNC Мелница

DEN 760.80
Достапно е за нарачката

Стока

ВИЕ СТЕ КУПУВАЊЕ НА PICTUREDTOOL ДРЖАЧОТ.СЕ ПРОДАВА ОД M & J ИНСТРУМЕНТАЛНО LLCDAYTON, OHIOPRODUCT СПЕЦИФИКАЦИИ И / ИЛИ ОЗНАЧУВАЊЕ : СОСТОЈБА : USEDSIZE / ЕТИКЕТИРАЊЕ : ISCAR МАЧКА 50 КЛИКНЕТЕ-ОДГОВАРА CF4-S 4564984 006 MANUFACTURER / БРЕНД : ISCARTHANK ВАС ЗА ВАШИОТ БИЗНИС!ЛОКАЦИЈА : WB6-1-5-3.

Особините

Најдобрите понуди во категоријата