• Свеж
Berenson Hearthstone 3 Центар до Центар Кабинет се Справи со се Повлече, Верона Бронза

Berenson Hearthstone 3 Центар до Центар Кабинет се Справи со се Повлече, Верона Бронза

DEN 241.20
Достапно е за нарачката

Стока

Димензии : 3.937 x 1.375 x 0.375 инчи.Произведено во Кина.Производ од Berenson хардвер.Материјал Тип : цинк.Преодни стил создава пријатна и мирна атмосфера со мешање модерна иновација со класичен дизајн.Овој стил може да упатува на детали од минатото, но не мора да биде нешто ново што го прави свеж и преработен.Криви се комбинираат со прави линии во преоден стил.Недостаток на орнаментика и декорација го задржува фокусот на едноставноста и софистицираност на дизајнот.Криви се комбинираат со прави линии во преоден стил.Недостаток на орнаментика и декорација го задржува фокусот на едноставноста и софистицираност на дизајнот.

Особините

Најдобрите понуди во категоријата