• Свеж
IYSHOUGONG 1 КОМПЈУТЕР Мачка Куче Сад Покрена Мачка Храна Вода Сад Милениче Висок Сад Навалена Милениче Сад Стрес-Слободен Одговараат за Куче, Мачка

IYSHOUGONG 1 КОМПЈУТЕР Мачка Куче Сад Покрена Мачка Храна Вода Сад Милениче Висок Сад Навалена Милениче Сад

DEN 178.56
Достапно е за нарачката

Стока

Материјал : Секој врвен квалитет милениче сад е направена од 100% на храна-безбедно и олово-слободен PP,без мирис,издржливи.Совршен Покрена Стојат : Удобно 3.1 инчен покрена стојат дизајн го намалува притисокот на вашето домашно милениче зглобовите и болки во стомакот, мачката покрена сад, исто така, се намали на мачката вратот товар и промовира здравјето на дигестивниот систем.Лесен За Чистење : мачката садот се отстранува и лесно да се извади тоа да се мијат и се чува чист.Што повеќе, тоа е исто така пригоден за да додадете храна или вода.И неговиот капацитет е 2 чаши, совршена големина за мачката и мало куче.Намалување на Повраќање : Покрена мачка чаши им овозможи на вашето домашно милениче да се извади се што без протегаат на вратот.На покачена мачка сад се стави мачка устата на соодветна позиција во однос на нејзиниот стомак, тоа им помага да се мачка проголта повеќе лесно и ги ублажува своите повремени повраќање.Вредност Чинии : 5.4 инчен широк дизајн може да направи мачките " целиот лицето се става во сад, кој ефикасно го намалува контакт помеѓу мачка whiskers и рамката на мачка јадење, го прави вашиот мачка повеќе пријатно да јадат и да го чува на лицето се чисти.Погодна да се одржи сува или мокра храна или некои на вода за вашето домашно милениче е секојдневна употреба.Материјал : Секој врвен квалитет милениче сад е направена од 100% на храна-безбедно и олово-слободен PP,без мирис,издржливи.Совршен Покрена Стојат : Удобно 3.1 инчен покрена стојат дизајн го намалува притисокот на вашето домашно милениче зглобовите и болки во стомакот, мачката покрена сад, исто така, се намали на мачката вратот товар и промовира здравјето на дигестивниот систем.Лесен За Чистење : мачката садот се отстранува и лесно да се извади тоа да се мијат и се чува чист.Што повеќе, тоа е исто така пригоден за да додадете храна или вода.И неговиот капацитет е 2 чаши, совршена големина за мачката и мало куче.Намалување на Повраќање : Покрена мачка чаши им овозможи на вашето домашно милениче да се извади се што без протегаат на вратот.На покачена мачка сад се стави мачка устата на соодветна позиција во однос на нејзиниот стомак, тоа им помага да се мачка проголта повеќе лесно и ги ублажува своите повремени повраќање Вредност Чинии : 5.4 инчен широк дизајн може да направи мачките " целиот лицето се става во сад, кој ефикасно го намалува контакт помеѓу мачка whiskers и рамката на мачка јадење, го прави вашиот мачка повеќе пријатно да јадат и да го чува на лицето се чисти.Погодна да се одржи сува или мокра храна или некои на вода за вашето домашно милениче е секојдневна употреба.

Особините

Најдобрите понуди во категоријата