• Свеж
(2 Парчиња) Внатрешна Мини-САС (SFF-8087, 36 Pin) Машки да Мини-САС (SFF-8087, 36 Pin) Кабел за Серверот или Контрола на Картичката 2.0 Нозе / 0.6 Метар

(2 Парчиња) Внатрешна Мини-САС (SFF-8087, 36 Pin) Машки да Мини-САС (SFF-8087, 36 Pin) Кабел за Серверот или

DEN 299.52
Достапно е за нарачката

Стока

FRU Бр. : CCBL-070 U.Конектори : SFF-8087 Машки (внатрешни Мини САС, 36-pin ) за да SFF-8087 Машки (внатрешни Мини САС, 36-pin ).Кабел Lenght : 2 Нозе / 0.6 Метар.Проводници / Одвод на Жица : Цврсти Конзервирани Бакар, 30 AWG.Трансфер на податоци го оценувате : 6 Gb/s.Спецификација на Конектор Страна 1 : Мини САС 36 Pin (SFF-8087) Машки Конектор Страна 2 : Мини САС 36 Pin (SFF-8087) Машки Кабел Должина : 0.6 Метар/2 FT Кабел Боја : Црна Пакување вклучуваат : 2x Внатрешни мини-САС (SFF-8087) да мини-САС (SFF-8087) Кабел.

Особините

Најдобрите понуди во категоријата