• Свеж
Дурам Производство 1504-95 Rotabin 5 Полица 44 (5 прегради по школка)

Дурам Производство 1504-95 Rotabin 5 Полица 44 (5 прегради по школка)

DEN 4438.80
Достапно е за нарачката

Стока

Секоја полица има 625 кг тежина капацитет за давање на оваа единица на целокупниот капацитет на 2500lbs.Обезбеди повеќе простор за багаж во помалку простор отколку конвенционалните shelving.Полиците се произведени од едно парче од челик со dividers заварени во место.Сето ова челична конструкција Rotabin има вкупно 4 полици и 20 прегради.Секоја полица ротира независно на тешки топката лежишта што го прави брзо и лесно да ги собереш делови.

Особините

Најдобрите понуди во категоријата