• Свеж
BEAUTYVAN, 2020 Мода Кученце Куче Принцеза се Облекуваат Кучето Цреша Чипка Здолниште Миленичиња Куче Туту Фустан

BEAUTYVAN, 2020 Мода Кученце Куче Принцеза се Облекуваат Кучето Цреша Чипка Здолниште Миленичиња Куче Туту Фустан

DEN 47.76
Достапно е за нарачката

Стока

Материјал : Памук.Модерен, мек и удобен ткаенина.XS Биста 27 CM/10.6" Вратот 20 CM/7.87" Назад 16 CM/6.29" ++++S Биста 32 CM/12.6" Вратот 23 CM/9.1" Назад 20 CM/7.87" ++++M Биста 37 CM/14.6" Вратот 26 CM/10.2" Назад 25 CM/9.84".L Биста 42 CM/16.5" Вратот 29 CM/11.4" Назад 30 CM/11.8"++++XL Биста 47 CM/18.5" Вратот 32 CM/12.6" Назад 35 CM/13.8".Хуманизирано дизајн со копчето на платно,го прави вашето домашно милениче повеќе прекрасна,мода и разликата.Внимание : Бидејќи различни компјутери екранот боите различно, бојата на самиот објект може да се разликува малку од горенаведените слики, ви благодариме за вашето разбирање.Мерка вашето куче големина и се однесуваат на кошула големина пред да го купите производот.

Особините

Најдобрите понуди во категоријата