• Свеж
SunshineFace Бебе У Облик на Медицинска Перница Покрие Учење Седат Перница Монтажни Перат Медицинска Перница Slipcover за Мајки Доилки

SunshineFace Бебе У Облик на Медицинска Перница Покрие Учење Седат Перница Монтажни Перат Медицинска Перница

DEN 1720.80
Достапно е за нарачката

Стока

Нашите старечки перница опфаќа се, модерен и нудат заштита за перница.Лесно да се стави на и лесно да ги тргнеме на вашата медицинска перница за машина за перење, кога своите нечисти.Ако ви треба практичен подарок за вашето бебе туш партија,ова е мора да има избор.Тоа носи прекрасен старечки спомени за нови или да се очекува од мајки.На еластична ткаенина и има многу добра еластичност, погоден за 22.5 x 18 перници, и перница големина отстапување е околу 1.5. Спецификација-Боја : Геометриски фигури/Шумски животни/Сончоглед/Cedar мечка (Опционално)-Материјал : Полиестер + Spandex-Големина : 57*45.5 cm/ 22.5" x 18"Забелешка : ве Молиме овозможи 1-3cm (0.4-1.18") разликата се должи на прирачник за мерење и мали варијации на боите за различни екранот поставување.Само вклучува pillowcases, не перници.Пакет Including1 * Медицинска Перница Капак.

Особините

Најдобрите понуди во категоријата