• Свеж
Airlove Помине Уметност Скулптура Пенкало Двојна Падна Силикони Кристал Лак Резба Пен

Airlove Помине Уметност Скулптура Пенкало Двојна Падна Силикони Кристал Лак Резба Пен

DEN 47.76
Достапно е за нарачката

Стока

Материјал : Дијамант род + алуминиумска цевка.Големина : Спецификација за 13cm, грешка за 1cm.Лесно да се справи и да работат, го користите за сликарство, резба, се формира, глинени скулптури, моделирање итн.Создавање на неверојатни модели на 3 D ефект.На Силиконски главата е лесно да се чисти по употреба, можете да го користите постојано, вие може да ги привлече било убава слика како ви се допаѓа.Одличен подарок - Ова помине уметност четки собата е погоден за професионални салон употреба и DIY помине уметност дома, убаво подарок за помине уметност ученик и специјалист.Дијамант род + алуминиумска цевка.

Особините

Најдобрите понуди во категоријата