• Свеж
HDMI Кабел [3 Pack] -3ft/6ft/10ft, Snowkids High Speed HDMI Кабел со Ethernet, Поддршка 3D, FHD 1080P@60Hz, HDR, HDCP 2.2, Аудио Враќање(ARC), Компатибилен со HDTVs Minotor КОМПЈУТЕР, Проектор-Црна

HDMI Кабел [3 Pack] -3ft/6ft/10ft, Snowkids High Speed HDMI Кабел со Ethernet, Поддршка 3D, FHD 1080P@60Hz,

DEN 928.80
Достапно е за нарачката

Стока

⚡【HIGH SPEED HDMI КАБЕЛ】 HDMI Машко на Машко Кабелот поддржува 3 D, Full HD 1080 P@60 Hz, 48-битна Длабоко Боја, HDR, True HD и DTS-HD, Ethernet и ЛАК на функција.Повеќе оклопна значително да ја зголеми анти-мешање способност, и конзервирани бакар проводници обезбеди висока-брзина, стабилен пренос на податоци, што ќе ви овозможи да уживате во повистинито и појасен звук и квалитет на слика. ⚡【3 FT/6 FT/10 FT - 3 PACK HDMI КАБЕЛОТ】3 стапки+6 стапки+10 метри, три различни должини за да се исполнат различни употреба сценарија, практични 3-пакет во собата е многу економичен од купување одделно!И Ethernet и ЛАК технологија интегрира аудио, видео и Интернет во еден HDMI кабелот без дополнителна Етернет кабел.Само приклучете овој кабел во два HDMI-от уреди да уживаат во прва класа видео и звук. ⚡【УНИВЕРЗАЛНА КОМПАТИБИЛЕН HDMI ЛИНИЈА】Овој HDMI кабелот е компатибилен со сите стандарден HDMI уред, како што се HD ТВ/ТВ-Boxe, Видео конзола за игри), Компјутер, Проектор, Монитор, DVR, AV Приемник и повеќе Стриминг медиа уреди.Plug and play, овој hdmi кабелот е најдобар придружник за да можете да уживате во филмовите за големиот екран со семејството, интеракција игри или рано учење со децата и да работи од дома. ⚡【ПРЕМИУМ КВАЛИТЕТ и УЛТРА ТРАЈНИ】 Изграден да трае, Snowkids High-Speed HDMI Кабел карактеристики 28 AWG конзервирани бакар проводници и повеќе екранировка за да се обезбеди одлични перформанси.Избрани ПВЦ еко-пријателски материјал може да издржи повеќе од 10.000 наведнува во ригорозни лабораториски тестови, кои се флексибилни и издржливи да ја користите. ⚡【ЖИВОТ СЕРВИС за ПОДДРШКА】 Snowkids е посветена на обезбедување на квалитет на производи и услуги на клиентите.Секој производ што се поврзани со прашања, ве молиме да се чувствуваат слободни да го достигне нас, Нашите сигурен услуги на клиентите ветува дека ќе добиете брз одговор до 10 часа!Пакет Содржина : 3x Pack (3ft/1m+6ft/2m+10ft/3м) high speed HDMI Кабел.Висока Брзина : HDMI кабел поддржува програмите на 10.2 Gbps. 3 D Видео : поддршка за 3 D, HD 1080 P@ 60 Hz и DTS-HD.HDR : поддршка Висок Динамички Опсег и 48-Bit длабоко боја.ЛАК : поддршка Audio Return Channel.Ethernet : Споделување на интернет меѓу повеќе уреди без посебна Етернет кабел.Практична HDMI Set : 3ft+6ft+10ft, три различни должини за да се исполнат различни употреба сценарија.Премостување на јазот помеѓу аудио,видео и мрежа во еден HDMI кабел, уживаат јасни, остри, непосредна поврзаност со High-Speed HDMI Кабел. 3ft 6ft 10ft, 3-должина Комбо на HDMI ™ Кабелот е совршен придружник за повеќе платформи и уреди, можете да се потпираат на силни перформанси и репродукција испорака на hdmi линија да се доживее живописни визуелен празник.Висока Брзина : HDMI кабел поддржува програмите на 10.2 Gbps.3 D Видео : поддршка за 3 D, HD 1080 P@ 60 Hz и DTS-HDHDR : поддршка Висок Динамички Опсег и 48-Bit длабоко color ARC : поддршка Audio Return Channel.Ethernet : Споделување на интернет меѓу повеќе уреди без посебна Етернет кабел.Практична HDMI Set : 3ft+6ft+10ft, три различни должини за да се исполнат различни употреба сценарија.

Особините

Најдобрите понуди во категоријата