• Свеж
JJSPP 22inch Долго Бран Бејзбол Капа Коса Перика Синтетички Капа Перика Косата Природно Продолжување Поврзете Прилагодливи Капа Перика за Жените Партија Употреба (Боја

JJSPP 22inch Долго Бран Бејзбол Капа Коса Перика Синтетички Капа Перика Косата Природно Продолжување Поврзете

DEN 2171.52
Достапно е за нарачката

Стока

Предност : .Косата е најблиску до физички својства, изгледа и се чувствува многу како човечка коса.Со Бејзбол капа, стилски, погодна за речиси секој。.Многу стилски дизајн со природен изглед и мека на допир.Без игли или лента се потребни.Материјал : човечки hair Craft : Velcro Length : Коса должина : 22inch Advantage : Косата е најблиску до физички својства, изгледа и се чувствува многу како човечка коса.Со Бејзбол капа, стилски, погодна за речиси секој。Многу стилски дизајн со природен изглед и мека на допир.Без игли или лента се потребни.Едноставна тока, веднаш се трансформира, убави и креативни, така што вашата убавина не е монотоно, дише, не спарно, лето не се плаши。Заштита : 1. Додадете малку шампон и нежно миење.2. Исплакнете ја темелно со ладна вода.3. Не чистење кога влажна; нека перика капе сува.4. Не користите curlers, фенови за коса или топлина-сет инструменти.5. Не може да се загрее.6. Ве молиме да се мијат со топла вода и шампон, исплакнете ги со ладна water Package вклучува : 1pcs Ззп / синтетички влакна .Забелешка : Бидејќи различни компјутери екранот бои на различни начини, вистински проект боја може да биде малку поинаков од сликата погоре.ви благодариме за разбирањето.

Особините

Најдобрите понуди во категоријата