• Свеж
Универзитетот на југоисточна европа. ПОВТОРНО Pantalla Замена Собранието LCD Дисплеј +Екран на Допир Digitizer Панелот и Рамката Дел Поправка Компатибилен со Алкател Радост

Универзитетот на југоисточна европа. ПОВТОРНО Pantalla Замена Собранието LCD Дисплеј +Екран на Допир Digitizer

DEN 1284.00
Достапно е за нарачката

Стока

100% ,Гаранција за Парите Назад,Нов висок квалитет ,вклучува LCD, digitizer допир на екранот или пред стакло веќе во прилог.Екран Замена За Алкател Радост Табот 8 2019 Таблета 9029 W 9029 Z 8".Решавање на Проблеми, како што се : мртов допир, Бавно реагираат на допир, дел од екранот не реагира на допир, скршено стакло и било какви проблеми околу екранот.Не се вклучени инсталација настава ,алатки или лепило, Професионални техничар е потребно за инсталација.Ние нема да се одговорни за било каква штета поради неправилна работа.Ако случај да се исполнат проблем со нашите производи, ве молиме контактирајте со нас пред да повратни информации и да ги видиш.Ние ќе ве уверам ќе добиете најдоброто решение и услуга.Вашиот поттикнување на преглед и повратни информации навистина се зголеми нашата услуга ниво и страста на работа.

Особините

Најдобрите понуди во категоријата