• Свеж
Студио Опрема Шлаг Дамка Усна Сјај, Долго Носат Формула, Лесни, Храбар, Еден Грб, Вино

Студио Опрема Шлаг Дамка Усна Сјај, Долго Носат Формула, Лесни, Храбар, Еден Грб, Вино

DEN 153.36
Достапно е за нарачката

Стока

ЕДЕН ГРБ е ЧУДО што Овој неверојатен кармин е направен со моќен багра која обезбедува долготрајни, храбра боја, кој останува со сите вас ден долго, па нема потреба за да додадете!.ЛЕСЕН И ЕЛАСТИЧНА Други lipstains и кармини се тешки, леплива и нејасна, но наше е шлаг и лесен, па вие нема ни да се чувствувате како да сте облечен нешто на твоите усни.ЛЕСНО ДА се ПРИМЕНИ Оваа шлаг lipstain оди на мазни, и тоне длабоко во вашите усни обезбедување на вас со една убава, дупка со-слободен изгледа дека ќе трае во текот на целиот ден.СУПЕР СЕКСИ БОИ, Нашата примарна селекција на усна-сјај на бои е сигурен да имаат по нешто за секого.На шлаг lipstain усна сјај е достапно и во : True Црвена, Точно Бургундија, Точно Fuchsia, Точно Камче и Вистински Вино.Се ИЗРАЗАТ Козметика треба да се направи да се чувствувате убаво.Нашите производи се дизајнирани да се донесе најдоброто, најсигурна вас.Од усна stainer да минерални викимедија и сите нешта во меѓувреме, ќе љубов нашата неверојатна шминка производи.Deliciously шлаг, лесни и еластична, со силна доза на престој-сите-ден пигмент.Оваа претрупан еден грб сјај полека се топи во вашата уста да се згодна, само-bitten дамка, така што никогаш нема да биде фатен гол..Сите пет стенд-надвор нијанси на ВИСТИНА.Шлаг Сјај Дамка се формулирани за да биде совршено избалансиран и погоден за сите тонови на кожата, додека одржување на усните меки и moisturized.Клучни Придобивки : - Лесни, шлаг - Долго-носи, интензивна дамка боја - Балансиран за сите тонови на кожата.

Особините

Најдобрите понуди во категоријата