• Свеж
Almencla Облека Стандард Етикета Цена Тагирање Ознака Машина+5000pcs 75mm Стандардна Цена Етикета Тагирање Ознака Машина Barbs

Almencla Облека Стандард Етикета Цена Тагирање Ознака Машина+5000pcs 75mm Стандардна Цена Етикета Тагирање Ознака

DEN 407.76
Достапно е за нарачката

Стока

Посебно тешко школка и внатрешниот метал настава за прикачување картони/ бренд labels/ цена етикети за да се дебел и тврд материјал, кожа, багаж, кутија, играчки.Убав инструмент за прикачување картони/ бренд labels/ цена етикети за облека, облека, играчки, багаж, чорапи, итн.Прибл. 5000pcs стандардна цена етикета тагирање barbs за сите редовни означување.Лесни рачни операција.Стандардна цена етикета ознака на машина со 1pc игла.Карактеристики : Стандардна цена етикета ознака на машина со 1pc needle Approx. 5000pcs стандардна цена етикета тагирање barbs за сите редовни тагирање Посебни тешко школка и внатрешниот метал настава за прикачување картони/ бренд labels/ цена етикети за да се дебел и тврд материјал, кожа, багаж, кутија, играчки.Убав инструмент за прикачување картони/ бренд labels/ цена етикети за облека, облека, играчки, багаж, чорапи, итн.Лесни рачни operation With безбедно игла капак и врвка за околу strap Works и со редовни barbs, прилози и кука attachers Works и со редовни needles With безбедно игла капак и врвка за околу strap Using настава availabe на задната страна на пакувањето box Sturdy ABS школка материјал за издржливи и долготрајни use Size (L x W x T) : Прибл. 10 x 12 x 2.4 cm / 3.93 x 4.7 x 0.94 inch Material : Plastic Color : Сина и grey Quantity : Прибл. 5000 Size : Прибл. 75mm / 3 inch Color : White Material : Plastic Package Вклучува : 1 x Ознака machine1 x Needle Approx. 5000pcs 75mm Цена Тагирање Barbs.

Особините

Најдобрите понуди во категоријата