• Свеж
KIMISS Flywheel Stator Magneto Puller Смена Отстранување Extractor Алатка за ЈАМАХА 50cc‑160cc + Flywheel Смена на Flywheel Puller Stator Magneto Puller Flywheel Stator Отстранување Алатка Stato

KIMISS Flywheel Stator Magneto Puller Смена Отстранување Extractor Алатка за ЈАМАХА 50cc‑160cc + Flywheel Смена

DEN 2073.60
Достапно е за нарачката

Стока

Одличен материјал Изработени од високо квалитетен челик, силни и издржливи, стабилни перформанси.Ефикасно продолжување на работниот век на flywheel отстранување tools.Таписерии изработка високо ниво на точност и сензитивност прави да се работи ефикасно и многу удобен.Професионални flywheel отстранување алатка може да се користи со многу различни видови на flywheels.Лесно да се инсталира Лесно да се инсталира, нема за OMPlicated алатки, лесен за употреба.Може директно да го замените стариот или оштетена една.Таписерии изработка високо ниво на точност и сензитивност прави да се работи ефикасно и многу удобен.Професионални flywheel отстранување алатка може да се користи со многу различни видови на flywheels.Лесно да се инсталира Лесно да се инсталира, нема за OMPlicated алатки, лесен за употреба.Може директно да го замените стариот или оштетена една.Спецификација : Conditon : 100% Сосема New Item Тип : Flywheel Puller Material : 45# Steel Color : Како Слики Shown Fitment : Одговара за YAMAHAFit за Honda Fit за Pitbike 50cc-160cc Package Листа : 1 x Flywheel Puller.

Особините

Conditon:
100% Brand New
Item Type:
Flywheel Puller
Material:
45#  Steel
Color:
As Pictures Shown
Fitment:
 
Fit for YAMAHA :
Fit for Honda :
Fit for Pitbike 50cc-160cc :
Package List:
1 x Flywheel Puller :

Најдобрите понуди во категоријата