• Свеж
Herzzer Кадифен Случај за Мото G Моќ 2020,Топло Зима Симпатична Краток Меки Љубов Срцето Шема Кожен Faux Крзно Ткаенина Girly Флексибилни Меки Силиконски Shockproof Задниот Покло?

Herzzer Кадифен Случај за Мото G Моќ 2020,Топло Зима Симпатична Краток Меки Љубов Срцето Шема Кожен Faux Крзно

DEN 119.76
Достапно е за нарачката

Стока

♦Herzzer Симпатична Кожен Fuzzy Faux Крзно Случај Топло Влакнести Кадифен Покритие за Девојки Жените Случај Компатибилен со Мото G Моќ 2020 година. ♦ Нов моден дизајн, Многу популарни : Симпатична кадифен дизајн го прави вашиот телефон различни и очите-фаќање. ♦ Заштитете го Вашиот паметен Телефон, капакот е изработен од меки материјали со мека кадифен надворешната школка и внатрешна обвивка изработени од гума.Заштитете го вашиот Телефон од прашина, нечистотија и други опасности.И од вештачко крзно се направи сте единствени и се чувствувате топло во зима. ♦ Ние се придржуваат соодветни слики за секој производ.Тоа се забележува дека сите слики ние шут се земени во најприродна состојба ние некогаш може да се создаде за да ви покаже како на производи, всушност, изгледа како.Ве молам, разберете дека дури и така, бојата разликата може да се уште постојат во различни резолуција на сликата на нашите компјутери и мобилни телефони. ♦Пакет : 1 x Случај,1 x Слободни Розова Видиме Потпирачот + 1 x Слободни Розова Специјалното Пенкало.Премиум Мека Кадифен Кожен Случај за Мото G Моќ 2020 Оваа луксузни модни жените девојка кадифен случај е направен од топло нејасни и кожен ентериер трајни мека TPU силиконска гума обезбедува максимална заштита за вашиот smartphone против scrathes,шокови,испакнатини На надворешното на случај е направен од дебела кадифен кожен, супер симпатична, кој обезбедување на вас мека, удобно, топло рака допир чувство во зима Прецизни cutouts ви нудат лесен пристап кон пристаништа, копчиња, звучници, камера и други опции и контроли, зголеми функционалноста на уредот Целосно оперативен удобност во комбинација со симпатична дизајн,за да се обезбеди максимална заштита и cuteness за вашиот телефон.

Особините

Најдобрите понуди во категоријата