• Свеж
Дурам Производство 1535-95 Rotabin 5 Полица 44 (10 прегради по школка)

Дурам Производство 1535-95 Rotabin 5 Полица 44 (10 прегради по школка)

DEN 1100.40
Достапно е за нарачката

Стока

Пакет Димензии : 48.0" (L) x 43.0" (W) x 85.0" (H).Пакет Количина : 1. Тип На Производ : Полица.Земја На Потекло : Сад.Сето ова челична конструкција Rotabin има вкупно 5 полиците и 50 прегради.Секоја полица ротира независно на тешки топката лежишта што го прави брзо и лесно да ги собереш делови.

Особините

Најдобрите понуди во категоријата