• Свеж
JETech Екран Заштитник Компатибилен со iPhone 13 мини 5.4-Инчен, Калено Стакло Филм, 3-Пакет

JETech Екран Заштитник Компатибилен со iPhone 13 мини 5.4-Инчен, Калено Стакло Филм, 3-Пакет

DEN 2342.40
Достапно е за нарачката

Стока

[Компатибилност] Наменета за 5.4-Инчен.Совршено одговара на вашиот i Phone 13 мини. [Доверливи Заштита] Изграден со висок квалитет калено стакло.Го штити екранот од гребнатини и секојдневно носат и солза. 9 H цврстина. [Високо ниво на Транспарентност] 0.33 mm ултра-тенок.Висока чистота, висока транспарентност, и висока осетливост на допир.Обезбедува потекло убавината на екранот. [User-friendly Дизајн] Лесно да се инсталира.Балон-бесплатно, водоотпорен, анти-отпечатоци од прсти, и анти-прашина. [Одлична По продажба на Услуги] Пакетот вклучува : JETech Калено Стакло Екран Заштитник,*3, чистење колекции, наставата.

Особините

Најдобрите понуди во категоријата