• Свеж
ЛАМА Fastener Најлон Base Подлога со Завртки Сет - 60pcs Најлон Подлога, 60pcs #8x1-1/4 Завртки

ЛАМА Fastener Најлон Base Подлога со Завртки Сет - 60pcs Најлон Подлога, 60pcs 8x1-1/4 Завртки

DEN 143.76
Достапно е за нарачката

Стока

60pcs Најлон Подлога, 60pcs #8x1-1/4" Завртки.Без претходно дупчење потребно.Сидро може да се одржи до објект со максимална тежина од 50 кг.Погоден за дебелина на ѕид 3/8"-1".Висока цврстина, Ниско ниво на триење & Големина Стабилност.Влакна вградени во Најлон Заштита гарантира дека нема да се стриже, пукнатина или се лизга.Protable пластична кутија за лесно носење.ИНСТРУКЦИИ ЗА ИНСТАЛАЦИЈА 1.Место на Филипс шрафцигер во главата на сидро. 2.Притиснете во base додека вртење на водител на стрелките на часовникот, додека таа е рамна со ѕидот. 3.Место на тела во текот на инсталирани сидро, вметнете ја завртката со шрафцигер, затегнете тела во место.НЕ СЕ ПОГОДНИ ЗА ИНСТАЛАЦИЈА КОРИСТЕЊЕ НА ЕЛЕКТРИЧНА ЗАВРТКА ПИШТОЛ СО ГОЛЕМА БРЗИНА ИЛИ СО КОРИСТЕЊЕ НА ВЛИЈАНИЕ НА ЕЛЕКТРИЧНОТО ВЕЖБА.

Особините

Најдобрите понуди во категоријата