• Свеж
AONTUS Зимски Капи за Женска Поврзана Slouchy Skullies Beanies Ски Капи со Faux Крзно Пом Пом Bobble

AONTUS Зимски Капи за Женска Поврзана Slouchy Skullies Beanies Ски Капи со Faux Крзно Пом Пом Bobble

DEN 215.76
Достапно е за нарачката

Стока

Печати на враќање превозот етикета. должината на шапка е 7.На шапка е рачно изработени и може да предизвика расклатување на јазол во текот на логистички процес. ❤Различни Бои : Женска зимска капи имаат морнарица,црвена бургундија,беж,темно сива боја,овие четири стилски бои може да биде добро се совпаѓа со облека и имаат модерни елементи.Кога ќе се излезе во утринските часови, го носат овој супер меки и светлина шапка за да го зачувате вашето време, да ги задржи топло и да го заштитите главата и вратот.Печати на враќање превозот етикета. ❤За : AONTUS нуди удобно и мека женска конска опашка капи, чевли, костими за капење и така натаму. ❤Заштита : На женска конска опашка шапка е рачно изработени, и жици на шапка се проверува кога тој е примен.4, ве молиме да ги разбере.Тресењето на врвот на pompom да се тресат надвор од прашина, или употреба на ниска температура компресор да пената крзно.Ние се посвети себеси на обезбедување на најдобра услуга за нашите пријатели.66 во, поради прирачник за мерење, грешка е за 0.27 во, на длабочина е за 8.Шапка има добра stretchability, во ладно време, тоа може да се заштити главата и и да ви донесе топлина. ❤Care&Исчисти : Обично се складира во суви и вентилирани место.Ладни временски услови капа за сите зимски активности на отворено, уметничко лизгање, аикидо, скијање, планинарење.Одете на Вашите Нарачки да започне да се вратат.AONTUS тим е посветен да се донесе нашите клиенти одлична шопинг искуство со обезбедување на висок стандард на услуги врз основа на одличен квалитет. ❤Апликација : Женска beanies за зима,женска конска опашка шапка е костим за скијање, велосипедизам, трчање, качување, во ладно време, погоден за затворени простории и на отворено.Од почетокот на зимата на длабока зима, оваа комбинација ќе ви ги мека и пријатна.Карактеристики горниот слој на faux крзно ПОМ acetal декоративни двоен слој дизајн. ❤Стил : Нашата женска конска опашка капи имаат две стилови, секој пар за неколку, зима поврзана шапка, долу топката направен од 100% вештачко крзно, и уште една зима поврзана шапка без надолу топката, унисекс. ❤Занает : рачно изработени плетени капа за кабел плетенка украсени ленти. ❤Големина : На beanies за жените шапка има добра stretchability, слободни големина, добра еластичност, и Во природна состојба на шапка е поставена на масата.Можете да се вратите оваа точка од која било причина : нема превозот обвиненија.Шапка може да ги покрие ушите и прашина.Одете на Вашите Нарачки да започне да се вратат.Можете да се вратите оваа точка од која било причина : нема превозот обвиненија.Објектот мора да се врати во нови и некористени состојба.Зима kinttedhat може да ги покрие ушите и ефикасно да се заштити од ладно.Објектот мора да се врати во нови и некористени состојба.Тој е направен од 100% напредни изолациони полиестер школки во комбинација со мека внатрешна faux крзно слој кој е помек од други поврзана stiletto bonnets и има надеж.

Особините

Најдобрите понуди во категоријата