• Свеж
Sandvik Coromant 570-32L123J18B180B Челик CoroCut 41641 Главата за Лице Grooving Носителот, 0.71 Максимална Длабочина на Сечење (Пакување од 1)

Sandvik Coromant 570-32L123J18B180B Челик CoroCut 41641 Главата за Лице Grooving Носителот, 0.71 Максимална

DEN 5772.48
Достапно е за нарачката

Стока

Coro Cut 1-2 570-SL serration заклучување за лице grooving надворешни обработка-ножеви.Надворешна обработка-ножеви.Лицето grooving Coro Cut SL 570 ножот.Надворешни левата рака алатка OAL 0.709".Максимална сечење длабочина : 0.71. Coro Turn SL на флексибилни модуларен систем за сите типови на вртење операции Со користење на Coro Turn SL барови/адаптери и различните видови на сечење глави/ножеви, може да се изгради голем број на инструментално решенија од ограничен број на предмети.Тоа има исклучително стабилна интерфејс помеѓу адаптер и сечење нож, тоа е да се спореди со солидна алатка.

Особините

Најдобрите понуди во категоријата