• Свеж
CamDesign 52MM Страни Малку Snap-На Предна Леќа Ззп/Покрие Компатибилен со Канон, Nikon, Sony, Pentax Сите dslr фото Објективи

CamDesign 52MM Страни Малку Snap-На Предна Леќа Ззп/Покрие Компатибилен со Канон, Nikon, Sony, Pentax Сите dslr

DEN 167.76
Достапно е за нарачката

Стока

Изработени од тврда пластика.Лесно и брзо да се отстранат.Помага леќа се спротивстави на прашина, остатоци, и испакнатините.Одговара на сит и тесни на леќа.Страни-Стискаш Snap-На Стил.Cam Design Страни Малку Snap-На Предна Леќа Капа карактеристики лесна и брза прилог/отстранување на било dslr фото објектив.Тој е дизајниран да ја заштитите вашата пред објективот од било какви пречки и остатоци одржување на вашата камера во нејзината најдобра состојба.

Особините

Најдобрите понуди во категоријата