• Свеж
AKWOX (Пакување од 3) Калено Стакло Екран Заштитник за Canon EOS 5D МК IV оцена 4, [0.3 mm 2.5 D Висока Дефиниција 9H] Оптички LCD Премиум Заштитна Маска

AKWOX (Пакување од 3) Калено Стакло Екран Заштитник за Canon EOS 5D МК IV оцена 4, [0.3 mm 2.5 D Висока Дефиниција

DEN 167.76
Достапно е за нарачката

Стока

Компатибилен со камера модел Canon EOS 5 D МК IV оцена 4. Најголема заштита : Многу издржливи, и отпорен на гребење - површинска цврстина 9 H. 99.99% HD Јасност и екран осетлив на допир на Точноста : Висок одговор, со голема транспарентност.Супер лесно за инсталација : Овозможува корекција за време на инсталацијата.Значително го намалува прав, масло и отпечатоци smudges. 1 Мало пакетот вклучува : 3 еез калено lcd стакло екран заштитник за Canon EOS 5 D МК IV оцена 4, 3 влажна и сува Екран Чистење Хартија,3 Налепница.Зошто Akwox : Akwox компанија е секогаш извршување за да се обезбеди луѓето инспириран производи.Нашите дизајнери се придржуваат за да се обезбеди потрошувачите со стилски и практични производи, во исто време со врвен квалитет.Ние сме насочени да : ги Исполнат барањата на потрошувачите и да се обезбеди задоволен услуга!Совршен за заштита На Екран Заштитник за Canon EOS 5 D МК IV оцена 4 остварување на Највисок квалитет Калено-Стакло, нудат најдобрата заштита за вашите оригинални екран од искршената,со водечка индустрија на тврдоста на 9 H.Кој максимална заштита од високо влијание капки, гребнатини, инциденти, и испакнатините директно на екранот.Високо Квалитетен Материјал се Спречи отпечатоци, нечистотија, и гребнатини, како и обезбедува заштита против малолетни вода нота и масло. 1 Пакетот вклучува : 3 x калено стакло екран заштитник за Canon EOS 5 D МК IV оцена 4 3 x влажна и сува Екран Чистење Хартија 3 x Налепница.

Особините

Најдобрите понуди во категоријата