• Свеж
Бања & Тело Работи Розова Chiffon 8.0 оз Ултра Шеј Крем

Бања & Тело Работи Розова Chiffon 8.0 оз Ултра Шеј Крем

DEN 240.00
Достапно е за нарачката

Стока

Сè е поубава во Розова Chiffon Оваа светлина-како-воздух спарување на меки розова ливчиња и ванила chiffon шлаг изразува флертувачки женственост чувство убава во розово.Клучни забелешки : Блескаво Црвена Круша, Јасмин Ливчиња, Tiare Цвет, Ванила Орхидеи, Chiffon Мошус.Објектот Состојба : 100% автентично, нови и некористени.Бања & Тело Работи Розова Chiffon 8.0 оз Ултра Шеј Крем.Исполнет со луксузна и богата Шеј Путер, нашиот Нов Ултра Шеј Тело Крем обезбедува 24 часа на негување на влага да омекне, дури и во најсушните кожата.Со смирување Алое Путер, уживање Какао Путер и повеќе Рата од кога било досега, нашата не-мрсна формула се топи во кожата за да се обезбеди убав мирис и цел ден, цела ноќ хидратација.

Особините

Најдобрите понуди во категоријата