• Свеж
Нови Силикони Печат Мувла DIY за француски Совети Помине Stamper Scraper Постави Силикони Транспарентен Желе(црвено)

Нови Силикони Печат Мувла DIY за француски Совети Помине Stamper Scraper Постави Силикони Транспарентен Желе(црвено)

DEN 44.40
Достапно е за нарачката

Стока

Тип : Изборен Круг Помине Stamper Сет.Големина : 2.4 Cm.Боја : транспарентна,виолетова,сина,црвена.Количина : 1pcs Stamper + 1pcs Scraper.Stamper : Силикони Мека Главата за Пренос полски.Добредојдовте на нашиот магазин, секој производ во оваа продавница е со висок квалитет.Ако имате било какви прашања, можете да ме контактирате.Вашето задоволство е наша постојана pursuit Quantity : 1pcs Stamper + 1pcs Scraper Size : 2.4 Cm Color : транспарентни,виолетова,сина,red Stamper : Силикони Мека Главата за Пренос Polish Type : Рунда Помине Stamper Set Usage : француски Помине Дизајн/француски Совети/француски Ноктите/француски Помине Styles Package : 1 Сет Помине Stamper Kits Usage : На Stamper се користи за помине уметност печат, прво што треба да помине уметност печат плоча.1. отлепвам филмот на печат плоча,2. стави капка од полски на моделот што го сакате, а потоа користете го scraper лопата на ноктите полирање рамномерно,3. притиснете го копчето за печат на моделот, а потоа печати на вашите нокти.Топло Забелешка : Прирачник за мерење, ве молиме овозможи мало грешки на големината.Бојата може да постои мала разлика поради различни екранот се прикажува.Стоката се превезува од Кина, ве молиме да бидете трпеливи и ќе биде одговорен за вашиот пакет, се додека не добиете тоа.Ние и ветуваме да се одговори на вашата е-пошта во рок од 24 часа.

Особините

Најдобрите понуди во категоријата