• Свеж
Контактна Леќа Случај Убава Девојка Магија Жив Песок И Златните Контакти Леќи Кутија Со Огледало Пинцети Смена Алатка Раствор Шише За Travel&Дома.

Контактна Леќа Случај Убава Девојка Магија Жив Песок И Златните Контакти Леќи Кутија Со Огледало Пинцети Смена

DEN 230.16
Достапно е за нарачката

Стока

✡Безбедно И Еко-Пријателски Материјал : Контактна Леќа Случај Симпатична Е Направен Од Врвен Квалитет Пластични Материјали, Кои Е Безбедно Да Ги Очите Ги Користите И, Исто Така, Еко-Пријателски.Лесно Да Се Чисти, Издржливи И Еднократно. ✡Големина : Контакт Случај Големина Е 2,8 * 2.8 Инчи; Погоден За Користење За Време На Патување Канцеларија, Дома, На Ден Или Отворено Активност, Што Е, Без Грижи Spillage Или Истекување, Каде И Да Го Земе.Ова Се Впие Складирање Комплет Секогаш Може Да Им Помогне Одржите Вашиот Објектив Влажна И Чиста. ✡Флип Врвот Контактна Леќа Случај Со Огледало : Пакет Доаѓа Со Објектив Сад, Решение Келеш Шише, А Вшмукување Стап И Гумени Падна Помош На Пинцета.Овие Алатки Ќе Помогне Да Се Однесуваат И Да Ги Отстраните Вашите Контактни Леќи, Без Да Се Допира.Лесен За Употреба, Без Разлика Каде Ќе Може Да Работи. ✡Преносни : Контактните Леќи Случај Комплет Мала, Што Е Лесно Да Се Носите Во Вашата Чанта Или Чанта Кога Ќе Одат Отворено Да Патуваат И Секојдневна Употреба. ✡Совети За Употреба : Ве Молиме Чисти Пластични Контактна Леќа Случај Неколку Пати Пред Да Го Користите За Прв Пат.Се Обрне Внимание На Лево И Десно Позиција Кога Се Користат Контактните Леќи Случај.Измијте Си Ги Рацете Пред Да Го Користите На Контактна Леќа Почисто, Место На Леќи Во Кошница, Се Прелива Во Решение,А Потоа И Ротирање На Капакот Да Се Чисти Вашиот Леќи.Убава Девојка Магичен Круг Жив Песок Контактирајте Со Lense Случај!✡Симпатична Контактна Леќа Случај Направени Од Пластика,Трајни И Обновливи, Лесен За Чистење✡На Контактни Леќи Случај Комплет Мали, Дарежлива И Лесен, Лесно Да Се Носите Во Вашата Чанта, Џеб, Чанта, Ранец И Погодни За Користење За Време На Патување Канцеларија, Дома, На Ден Или Отворено Активност Кои Патуваат Потреби.✡Контактирајте Со Lense Смена Алатка Се Користи За Пријавување И Отстранување На Контакти Од Вашите Очи, Без Допирање На Рацете.Контактна Леќа Случаи Спецификација:➊Package Содржина : 1 X Контактна Леќа Носителот Со Mirror1 X Контактна Леќа Case1 X Решение Bottle1 X Tweezer1 X Вшмукување Stick➋Material : Plastic➌Size:2.8*2.8inches➍Weight : 2.3 oz Note : 1. Ве Молиме Чисти Пластични Контактна Леќа Случај Неколку Пати Пред Да Го Користите За Прв Пат.2.Се Обрне Внимание На Лево И Десно Позиција Кога Се Користат Контактните Леќи Случај.3. Што Треба Да Се Користат Општите Контактна Леќа Течност За Чистење На Контактни Леќи, Заштитна Ракави, Пинцети И Adhesions.Не Користете Детергент, Soap Tips За Употреба : Мијте Ги Рацете Пред Да Го Користите На Контактна Леќа Почисто, Место На Леќи Во Кошница, Се Прелива Во Решение,А Потоа И Ротирање На Капакот Да Се Чисти Вашиот Леќи.

Особините

Најдобрите понуди во категоријата