• Свеж
Воскресна Мачка Храна Вода Сад, Навалена Покачена Мачка Храна Чинии Не се Истури, Пластични Мачка Храна Фидер Сад Колекција за Стан-Соочуваат Мачки и Мали Кучиња(Зе

Воскресна Мачка Храна Вода Сад, Навалена Покачена Мачка Храна Чинии Не се Истури, Пластични Мачка Храна Фидер

DEN 359.76
Достапно е за нарачката

Стока

Пакетот вклучува : 1 мачка сад, големина : 4.6 x 4.5 инчи, и садот со дијаметар е 5.39 инчи.Совршена големина за мачки и puppies.Совршен Покрена Стојат : удобно 2.36 инчен покрена стојат дизајн намалува притисокот на домашно милениче зглобовите и болки во стомакот, ја промовира здравјето на дигестивниот систем.Симпатична форма е совршен за домот и декорација на најдобар подарок за домашни миленици.Склони дизајн : 45-степен вертикален агол дизајн помага мачки проголта повеќе лесно и изданија на притисок на домашно милениче?s вратот.Материјалот е пад отпорни и не е лесно да се оштетат.Против пролизгување дизајн : база е фирма и не се лизга, се спречува миленици од лизгање и ѓубрето над кога јадење, и се обезбедува заштита за вашиот подот.Направи на безбеден PP пластика, издржлив и не е лесно да се кршат.Лесен за чистење : миленичиња сад има мазна внатрешните ѕидови и тркалезна устата, која е лесно да се чисти со вода.Голем отворање дизајн го прави лесно да додадете храна или вода.Пакет се Вклучени : 1 x Милениче bowl Size : 13.7 cm/5.39"*13.7 cm/5.39"*11.5 cm/4.53"Боја : Розова/Сино/Green Condition : 100% Сосема Нов И Висок Quality Material : PPFeatures1. Изработени од ПОЛИПРОПИЛЕН материјал, мазна внатрешна ѕид, лесен за чистење, не-breakable, durable2, 45° агол на навалување да јадат повеќе лесно, намалување на притисок на ' рбетот со bowing вашиот head3. Подигнете база за да се намали притисокот на цервикален ' рбет, избегне виткање и исхрана, намалување на притисок на желудникот, и да се направи секој оброк comfortable Note : 1. Поради разликата помеѓу различни монитори,сликата може да не ги одразуваат фактичката боја на објектот.Ние гарантираме за стилот е иста како што е прикажано на слики.2. Поради прирачник за мерење и различни мерни методи, ве молиме овозможи 1-3cm отстапување.

Особините

Најдобрите понуди во категоријата