• Свеж
YEJI 25PCS 1-1/2, 38mm, 1.5 во Панел Приклучоци Дупка Приклучоци (Монтажа Дупка: 37.8-38.6 mm), Пластични Флеш Тип Дупка Приклучоци, Мебел Дома Fastener, Пластична Цевка Задави Приклучок?

YEJI 25PCS 1-1/2, 38mm, 1.5 во Панел Приклучоци Дупка Приклучоци (Монтажа Дупка: 37.8-38.6 mm), Пластични Флеш

DEN 311.76
Достапно е за нарачката

Стока

Пакет : 25pcs; Материјал : Пластика; Боја : црна.Капа дијаметар : 42.0 mm / 1.653 во.Дното дијаметар : 37.8 mm / 1.488 во.Висина : 11.0 mm / 0.433 во.Забелешка : ве Молиме мерка дупка големина пред купување. (Монтажа Дупка : 37.8-38.6 mm).исто така, може да се користат во пополни излишни дупки, да ги задржи на рамни панел.Нема специјални алатки се потребни само притисни одговара, е лесно да се инсталира.

Особините

Најдобрите понуди во категоријата