• Свеж
JGR Сина Предниот Браник Забавува Кука Гром на Алуминиум Спорт Трки Додатоци Забавува Око Кука Зглоб Компатибилен со Мини Купер R50 R51 R52 R53 R55 R56 R57 R58 R59 1 Генералот & 2ed Ге

JGR Сина Предниот Браник Забавува Кука Гром на Алуминиум Спорт Трки Додатоци Забавува Око Кука Зглоб Компатибилен

DEN 431.76
Достапно е за нарачката

Стока

Забавува Кука Направени со висок квалитет T6061 палка алуминиум во елоксирани заврши.Тема големина е направен за да директно одговара на вашиот автомобил модел.Песна стил забавува кука да се акцент на спортски изглед на вашето возило.Забавува кука Компатибилен со 2002-почетокот на 2006 година 1 Генералот МИНИ Купер R50 R51 R52 R53, Подоцна 2006-2013 2 Генералот МИНИ Купер R56 R57 R58 R59. Ова е JGR Марка Бренд, производ, ексклузивно достапен во JGR.Забавува Кука Компатибилен со 2002-почетокот на 2006 година 1 Генералот МИНИ Купер R50 R51 R52 R53 Later 2006-2013 2 Генералот МИНИ Купер R56 R57 R58 R59.

Особините

Најдобрите понуди во категоријата