• Свеж
PRETYZOOM Среќен Велигден Банер Burlap Bunny Јајце Облик Виси Bunting Гарланд Велигден Знак Партија Декорации

PRETYZOOM Среќен Велигден Банер Burlap Bunny Јајце Облик Виси Bunting Гарланд Велигден Знак Партија Декорации

DEN 198.24
Достапно е за нарачката

Стока

Ова поставување на банери е погодна за Велигден тема партија украси.Машина за печатење и сечење што е исклучителна и убава.Тие можат да ви помогнат да креирате среќен и празнична моменти.Произведени со премиерот материјал кој е безбедно.Лесно да се закачи на било кој прозорци, врати, или mantelpieces.Опис СРЕЌЕН ВЕЛИГДЕН Банер Burlap Bunny Јајце Облик Виси Bunting Гарланд Велигден Знак Партија Decorations Features-Боја : Избрани боја,-Материјал : Хартија, Големина : Околу 16.00 X15.80 X0.10см/ 6.29 X6.21 X0.04inch,-Тие може да помогнат да се создаде среќен и празнична моменти-Машина за печатење и сечење, кој е исклучителна-Ова поставување на банери е погодна за Велигден тема партија украси-Произведени со премиерот материјал кој е безбедно-Лесно да се закачи на било кој прозорци, врати, или mantelpieces Package Вклучувајќи 1 x поставување на банери.

Особините

Најдобрите понуди во категоријата