• Свеж
Yestan Безжичен Полнач Стојат Компатибилен со Magsafe Полнач за iPhone iWatch Серија 7/SE/6/5/4/3/2/1 Станица за Полнење 3 во 1 Приклучете го Полначот (Без Адаптер, Не Магнетни) Црна

Yestan Безжичен Полнач Стојат Компатибилен со Magsafe Полнач за iPhone iWatch Серија 7/SE/6/5/4/3/2/1 Станица

DEN 471.60
Достапно е за нарачката

Стока

"Безжична Полнење Стојат компатибилен со Magsafe Полнач"Беспрекорно компатибилен со Apple Magsafe Полнач, изградена-во висока ефикасност чипсет прави Yestan Безжичен Полнач 40% побрзо.Компатибилен со i Phone 13/13 Мини/12/12 Pro/12 Мини/12 Про Max/11/11 pro/11 Про Max/X/Xs/Xs Max/XR/8/8 Плус/Samsung Чи-от телефони за брз безжичен полнење.Компатибилен со i Phone Серија 12/11/X/8/7/6/5 и други не Чи-От телефони за wired полнење. "Анти-паѓа & Анти-нула i Watch Гума Носителот на"Зголемена меки силиконски подлога речиси ги опфаќа сите важни позиции за i Watch, обезбедување на максимална заштита и голема стабилност од било какви потенцијални гребење и паѓање-оф.Овозможи 45 степен поглед на ноќната режим на i Watch.Компатибилен со Apple Види Серија 7/6/SE/5/4/3/2/1. "3 ВО 1 Полнење Стојат"Компатибилни со i Phone Серија 13/12/X/8, Apple се Види Серија 7 6 5 4 3 2 1 SE (Сите Серија), Air Pods Про 2 1, и други паметни телефони кои поддржуваат безжичен полнење.Соберат вашите кабли, на една трибина.Ви овозможува вашите три уреди целосно наполнета во секое утро и добро организиран. "Врвен Изработка станица за полнење"Воздухопловство алуминиум легура и sandblast оксидација процес, 30% подебели од другите, endows Yestan Безжична Станица за Полнење со стабилни, цврсти и издржливи. "ОНА што ЌЕ ДОБИЕТЕ за"Yestan Безжичен Полнач x1 (НЕ Магнетизам), Алуминиумска Легура Стојат x1, Прирачник за Корисникот x1, 18-месечна гаранција, вклучувајќи 24/7 професионални услуги на клиентите.

Особините

Најдобрите понуди во категоријата