• Свеж
EuisdanAA G1/4 Машки Конец Рамен Врвот Пневматски Silencers Mufflers Бучава Deadeners 6pcs(Silenciadores neumáticos de tapa plana един rosca macho G1 / 4, silenciadores де ruido, 6 uds.

EuisdanAA G1/4 Машки Конец Рамен Врвот Пневматски Silencers Mufflers Бучава Deadeners 6pcs(Silenciadores neumáticos

DEN 1212.00
Достапно е за нарачката

Стока

Тежина : 42g; Име на Производ : Пневматски Пригушувач.Навој Дијаметар : 13mm/1/4"G; Вкупната Големина : 15 14mm x/0.6" x 0.55"(Хексадецимален W*H).Материјал : Месинг.Боја : Месинг Тон(Боја : tono де latón.Пакет Содржина : 6pcs x Пневматски Пригушувач(Contenido del paquete : 6 piezas x silenciador neumático.Euisdan AA G1/4 Машки Конец Рамен Врвот Пневматски Silencers Mufflers Бучава Deadeners 6pcs The Пневматски Пригушувач се користи за да се намали динамиката на бучава на пневматски компоненти или уреди за издувни гасови.Лесен за инсталација и висока редукција на шум резултат на тоа, брз и сигурен конекции.Исто така одговара за BSPP и BSPF цевка стандардна тема.Опис на Spanish Silenciadores neumáticos de tapa plana един rosca macho G1 / 4, silenciadores де ruido, 6 uds.Peso : 42 g; Nombre del producto : silenciador neumático Diámetro де ла rosca : 13 мм / 1 / 4"G; Tamaño вкупно : 15 x 14 mm / 0.6" x 0.55" (Хексадецимален W * H)Материјал : latón.Боја : tono де latón Contenido del paquete : 6 piezas x silenciador neumático.

Особините

Најдобрите понуди во категоријата