• Свеж
EuisdanAA М5 Тема Месинг Пневматски Издувниот Воздух Пригушувач Филтер 5pcs(Filtro де silenciador де избега де aire neumático де latón rosca de М5 5 piezas

EuisdanAA М5 Тема Месинг Пневматски Издувниот Воздух Пригушувач Филтер 5pcs(Filtro де silenciador де избега

DEN 261.60
Достапно е за нарачката

Стока

Име На Производ : Пневматски Пригушувач;Навој Дијаметар : Пат М5/0.2".Вкупната Големина(Приближно) : 20x8mm/0.8"x0.3"(L*Макс.W);Конец Должина(Приближно) : 4mm/0.16".Филтрирање Елемент : Sintered Месинг;Материјал : Месинг.Боја : Месинг Тон;Нето Тежина : 12g(Боја : Tono де latón; Peso neto : 12 g.Пакет Содржина : 5 компјутери x Пневматски Пригушувач(Contenido del paquete : 5 piezas x silenciador neumático.Euisdan AA М5 Тема Месинг Пневматски Издувниот Воздух Пригушувач Филтер 5pcs The Пневматски Пригушувач се користи за да се намали динамиката на бучава на пневматски компоненти или уреди за издувни гасови.Лесен за инсталација и висока редукција на шум резултат на тоа, брз и сигурен конекции.Опис на Spanish Filtro де silenciador де избега де aire neumático де latón rosca de М5 5 piezas Nombre del producto : Silenciador neumático; Diámetro rosca de : пат М5 / 0.2"Tamaño вкупно (Aprox.) : 20x8 mm / 0.8"x0.3" (L * Макс.W); Longitud де ла rosca (Aprox.) : 4 mm / 0.16"Elemento filtrante : Latón sinterizado; Материјал : Latón Color : Tono де latón; Peso neto : 12 g Contenido del paquete : 5 piezas x silenciador neumático.

Особините

Најдобрите понуди во категоријата