• Свеж
(2 Парчиња) Supershieldz Наменета за Samsung Галакси A42 5G Калено Стакло Екран Заштитник, Анти Нула, Балон за Слободни

(2 Парчиња) Supershieldz Наменета за Samsung Галакси A42 5G Калено Стакло Екран Заштитник, Анти Нула, Балон

DEN 407.76
Достапно е за нарачката

Стока

Направен од висок квалитет на калено-стакло за максимална нула заштита и без остатоци кога отстранети. 2.5 D заоблени работ стакло за утеха на прстите и раката. 9 H цврстина, 99.99% HD јасност, и се чува оригиналната допир искуство.Hydrophobic и oleo фобичен слој за да се намали пот и намалување на отпечатоци од прсти.Вклучува 2 парчиња калено стакло екран заштитници.

Особините

Најдобрите понуди во категоријата